• Majad, korterid

  Next Scale Stop-il on olemas kõik veepehmendi eelised, kujutamata samas mingit ohtu keskkonnale ja tervisele. Termin „veepehmendamine“ on kasutuses ainult ioonivahetusel põhinevatest süsteemidest rääkides. Seega ei ole Next Scale Stop veepehmendi, kuid annab kõik eeliseid, mis on olemas soolaga töötavatel veepehmenditel.

  Vaata lähemalt »

 • Kohviaparaadid, köögiseadmed

  Next Scale Stop POE süsteemidel on eluiga pikem – 3  aastat. Tootlikus alates 32 l/ minutis ja rohkem, tagades pikaajalise tulemusliku töö kõikidele seadmetele, nagu boilerid ja kuumaveepaagid, välistades sagedamini vaja minevate POU filtrite vahetust.

  Next Scale Stop on kasutuses kohvisektoris ning on Concordia standardkaitses.

  Vaata lähemalt »

 • Katlad, boilerid

  Soodsaim katlakivi kaitse kuumaveepaakidele ja boileritele on Next Scale Stop lahendus, mis takistab katlakivi ladestumist. Kõik me teame, et karedas vees ladestub katlakivi just kuumaveepaakides, boilerites küttekehadele.

  Katlakivi ladestumine vähendab küttesüsteemi töövõimet 20% – 30%, seega suurenevad ka teie elektriarved.

  Vaata lähemalt »

 • Hotellid, toitlustusettevõtted

  TAC tehnoloogia on kirjutatud hotell Marrioti ehitusplaani ning on laialdaselt kasutusel ka sellistes hotellides nagu Hilton (Embassy suites/Saatkonna sviidid), Crowne Plaza/Holiday Inn, Holiday Inn Express ja DeVere.

  Next Scale Stop’il on ülemaailmse restoraniketi McDonald heakskiit ning see on tavaline Concordia kohvimasinate, Groeni auru ja kombiahjude, Manitowoci jäämasina, AO Smithi, Rinnai ja Noritzi kuumaveepaakide kaitse kasutuses.

  Vaata lähemalt »

 • Tööstusettevõtted

  Next Scale Stop-i saab kasutada kaitsmaks seadmeid, milleks soolal põhinev veepehnendi on sobimatu.

  Lisaks sellele saab palju kokku hoida soola ostmisel ja raisku ei lähe ka tuhandeid kuupmeetreid vett. Investeeringu teenib tagasi kiiresti, sest süsteemide töös hoidmise kulud on pärast paigaldamist väikesed.

  Vaata lähemalt »